Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kurumsal girdilerden en önemlisi olan insan kaynağının niteliği kurumun teknik stratejik ve ekonomik varlığının en önemli garantisidir. Kurumlar kişilerden oluşur ve onların kişisel nitelikleri kurumun önemli bir fırsatı olabileceği gibi ilerlemesinin önündeki en önemli engel de olabilir.

İMC Kişisel Gelişim Eğitimleri ile kurumlar insan kaynaklarını daha geniş bir yelpazede yetkinleştirerek kişilerin yaptıkları işlerin gerek teknik, gerek yönetsel, gerekse iletişimsel düzeylerinde rakiplere göre fark yaratabilmektedirler. Kurumlar açısından bunun sağlanabilmesi için kurumun, çalışanların ve yöneticilerin özgün ihtiyaçları profesyonel yöntem ve tekniklerle tespit edildikten sonra kuruma özel uygulamalar yapılandırılarak dizayn edilmektedir.

Eğitimlerin tamamında katılımcılar sadece farkındalık kazanmakla kalmayıp aynı zamanda var olan eksikliklerin giderilmesi ile kuruma ve kendilerine sağlayacakları somut katkılar konusunda pratik uygulama sonuçlarını da öngörebilmektedirler. Bunun için uzmanlarımız eğitim sonrasında katılımcıların desteklenmesine yönelik olarak edinilmiş kişisel yetkinliklerin işe transferi konusunda da profesyonel araçlar geliştirmektedir.

İlgili eğitimin üzerine tıklayarak form doldurabilir ve eğitim hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın