Ücretsiz eğitimlerden ya da açık eğitimlerden haberdar olmak ister misiniz?

Kurumsal Eğitim Programlama Eğitimleri

Kurumların kendi bünyelerindeki uzmanların ve yetkinlikleri elverişli çalışanların kurum içi eğitim ihtiyacını karşılamasına karar vermeleri durumunda İMC adaylara eğiticilik donanımının sağlanmasına yönelik çalışma yürütmektedir. Genelde piyasada bu konuda verilen eğitimlerde sunum beceri üzerinde durulmaktayken İMC farklı olarak profesyonel ve akademik anlamda eğitim programı planlama becerileri üzerinde durmakta ve katılımcıları kendi uzmanlık alanları ile ilgili herhangi bir konuyu eğitim haline çevirme becerisine sahip kılmaktadır.

Öğrenme kuramlarından yetişkinlerin aldıkları eğitimleri işe transfer etmelerine ilişkin becerilerin nasıl geliştirileceğine dek ayrıntılandırılabilecek bu eğitimlerle eğiticilerin eğitim öncesinde esnasında ve sonrasında yapmaları gereken çalışmalar bilimsel veriler ışığında sistematik bir metodoloji çerçevesinde sunulmaktadır. Bu süreçler eğitimin planlanmasından ölçme ve değerlendirmesine ve sonunda ROI (eğitim yatırımının geri dönüşü) hesaplamasına varan detaylı bir akışla uygulamalı olarak ele alınmaktadır.

İMC’nin Kurumsal Eğitim Programlama Eğitimleri gerek eğitim programlama, gerek eğitim yönetimi gerekse eğiticilik becerileri açısından kurumun bütün ihtiyaçlarını karşılaması için kuruma özel uygulamalar eşliğinde dizayn edilmektedir.

Eğitimlerin tamamında katılımcılar sadece konu hakkında bilgi, donanım ve yetkinlik kazanmakla kalmayıp aynı zamanda eğitim süreci sonunda somut bir kurum işini de tamamlamaktadırlar.

İlgili eğitimin üzerine tıklayarak form doldurabilir ve eğitim hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Eğitiminizi Renklendirin: Eğitmenler için Eğitim Oyunları ve Aktiviteler

Talep Formu

  • Eğitmenler için Liderlik Oyunları
  • Eğitmenler için Outdoor Oyunları
  • Eğitmenler için Problem Çözme Oyunları
  • Eğitmenler için Farkındalık Oyunları
  • Eğitmenler için Eğitim Oyunları Geliştirme Becerisi

Bir cevap yazın