Kurumsal Kalite & Denetim Eğitimleri

Kurumlarda kuralların ve yöntemlerin var olması bunun hayata geçirilebileceğinin veya kurumun faydasına sonuçlar doğuracağının garantisi değildir. Kurumsal gerekliliklerle bağı kurulamayan “otomatik” uygulamalar bu uygulamalardan beklenen sonuçların ortaya çıkmasındaki en önemli engellerden birisidir.

İMC Kurumsal Kalite & Denetim Eğitimleri ile kurumsal kalite ve denetim uygulamalarının ve kurumdaki her çalışmanın belli bir sistematik ve mantık çerçevesinde yapılması ve bir kurum kültürü olarak yerleşmesi sağlamaktadır. Bu alanda sağladığımız eğitimlerle kurumun standartlar ve uygulamalar konusunda kendi özgün yöntem ve denetim mekanizmalarını geliştirmek ve çalışanların bu süreçleri kurum için bir sürekli ilerleme ve gelişim aracına dönüştürmelerini sağlamak hedeflenmektedir.

Eğitimlerin tamamında katılımcılar sadece konu hakkında bilgi, donanım, yetkinlik ve davranış alışkanlığı kazanmakla kalmayıp aynı zamanda eğitim süreci sonunda somut bir kurumsal ve bireysel kalite denetim ve uygulaması sorununa da kurumun özgün tarihi ve alışkanlıklarından yola çıkarak çözümler üretmektedirler.

İlgili eğitimin üzerine tıklayarak form doldurabilir ve eğitim hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın