Mavi Yaka Eğitimleri

Üretim süreçleri ile bire bir muhatap olan mavi yaka çalışanların performansı, ürünlerin kalitesi, üretimin verimliliği ve firmaların prestijini doğrudan etkilemektedir. Mavi Yaka Eğitimleri programımızda yer alan eğitimler çalışanların yetkinliklerini bu perspektiften ve sürekli gelişimi hedef alarak tasarlanmış eğitimlerdir. Bu programlara katılan çalışanlar genel olarak üretimde her kademede muhataplarında güven oluşturma, performanslarında artış, şirket içi ve dışı iletişim süreçlerinde denge ve etki sağlayabilmek gibi becerilerini uygulamalarla geliştirmektedirler.

İMC’nin Mavi Yaka Eğitimleri katılımcıların gerek kişisel gerekse üretim alanında yetkinleşmelerini, üretim süreçlerinde hata payını düşürmeyi, üretim kalitesini ve iş güvenliğini arttırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle kurumun özgün ihtiyaçları profesyonel yöntem ve tekniklerle tespit edildikten sonra kuruma özel uygulamalar yapılandırılarak dizayn edilmektedir.

Eğitimlerin tamamında katılımcılar sadece konu hakkında bilgi, donanım, yetkinlik ve davranış alışkanlığı kazanmakla kalmayıp aynı zamanda eğitim süreci sonunda somut bir sorunu çözme konusunda da kurumsal bir ortak yaklaşımı hep birlikte geliştirmektedirler.

İlgili eğitimin üzerine tıklayarak form doldurabilir ve eğitim hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İş Güvenliği Eğitimleri

Kalite Eğitimleri

Verimlilik Eğitimleri

İletişim ve Gelişim Eğitimleri

 

Bir cevap yazın